Second Round Pairings
All games Friday, Nov. 13, 7 p.m., unless noted.

CLASS 1A
Notasulga (8-1) at Sweet Water (7-2)
McKenzie (8-2) at Linden (11-0)
Keith (8-3) at Brantley (11-0)
Millry (8-2) at Maplesville (8-3)

Berry (9-1) at Woodland (8-3)
Ragland (9-2) at Brilliant (6-5)
Winterboro (9-1) at Hubbertville (9-2)
Pickens County (8-3) at Decatur Heritage (9-2)

CLASS 2A

B.B. Comer (10-1) at Abbeville (9-2)
Clarke County (8-2) at Isabella (10-1)
Leroy (9-1) at Geneva County (8-3)
G.W. Long (9-1) at Lanett (9-2)

Red Bay (9-1) at Spring Garden (10-1)
Addison (7-4) at North Sand Mountain (10-0)
Aliceville (6-4) at Cleveland (8-3)
Westbrook Christian (10-1) at Mars Hill Bible (9-2)
|
CLASS 3A
Trinity Presbyterian (9-2) at Slocomb (10-1)
Montgomery Academy (11-0) at Pike County (6-3)
Thomasville (9-1) at T.R. Miller (9-2)
Opp (8-3) at Montgomery Catholic (9-2)

Winfield (10-1) at Ohatchee (10-1)
Walter Wellborn (9-1) vs. Fyffe (11-0)
Plainview (10-1) at Piedmont (10-1)
J.B. Pennington (8-3) at Saks (8-3)

CLASS 4AJacksonville (7-3) at Alabama Christian (9-2)
Mobile Christian (9-1) at American Christian (11-0)
Bibb County (9-2) at Anniston (4-6)
Handley (9-1) at Montevallo (7-4)

Etowah (8-2) at Haleyville (8-3)
|Northside (9-2) at Madison Academy (10-0)
Gordo (10-1) at Oneonta (7-4)
Good Hope (10-1) at West Limestone (10-1)

CLASS 5A
Pike Road (11-0) at UMS-Wright (7-4)
Faith Academy (10-1) at Demopolis (11-0)
Selma (7-4) at St. Paul’s Episcopal (11-0)
Andalusia (8-3) at Central, Clay County (10-1)

Alexandria (10-1) at Parker (6-4)
Pleasant Grove (8-2) at Guntersville (10-0)
Fairview (10-1) at Ramsay (10-0)
Leeds (9-2) at Russellville (9-2)

CLASS 6A
Hillcrest-Tuscaloosa (9-2) at Opelika (8-2)
Saraland (9-2) at Lee-Montgomery (7-3)
Helena (7-4) at Spanish Fort (8-3)
Eufaula (9-2) at Blount (7-4)

Pinson Valley (8-2) at Shades Valley (4-7)
Briarwood Christian (8-3) at Oxford (10-1)
Mountain Brook (10-1) at Gardendale (9-2)
Clay-Chalkville (10-1) at Homewood (7-4)

CLASS 7A

Central-Phenix City (7-4) at Theodore (10-1)
Daphne (10-1) at Auburn (9-1) 

Hewitt-Trussville (9-2) at Thompson (11-0)
Oak Mountain (7-4) at Hoover (10-1)